OFERTA

Busy Belgia Polska – Polska Belgia – IZ-BUS

Jednym z chętnie odwiedzanych krajów przez Polaków w Unii Europejskiej jest Belgia. Istnieje wiele motywów, które skłaniają do zagranicznych wyjazdów – niektórych skłania chęć odkrywania nowych miejsc, odbycia zagranicznej praktyki, odwiedzenia swoich znajomych, a niektórych chęć podjęcia pracy. Jednak jedną kwestią, która łączy wszystkie osoby podróżujące do Belgii, jest chęć wyboru odpowiedniego środku transportu. Zależy Ci na bezpieczeństwie i komforcie jazdy? Skorzystaj z usług firmy IZ-BUS.
Komfortowe i nowoczesne samochody znajdujące się we flocie firmy pozwalają na odbycie podróży na długich dystansach w bardzo przyjazny sposób. Doświadczeni kierowcy posiadają wymagane uprawienia i certyfikaty. Przed każdą podróżą odpowiednio przygotowują się do przejazdu, dzięki czemu podróż busem do Belgii mija pasażerom bezproblemowo i sprawnie – bez zbędnych postojów i komplikacji.
Oferta firmy IZ-BUS kierowana jest do osób zamieszkujących dziewięć województw naszego kraju. Jest to województwo łódzkie, lubelskie, lubuskie, śląskie, świętokrzyskie, podkarpackie, mazowieckie, wielkopolskie oraz małopolskie. Na terenie tych województw nasi kierowcy zabierają pasażerów i wykonują przejazdy w trybie door to door. Oznacza to, że klient nie musi jeździć z bagażami w poszukiwaniu przystanku, gdyż kierowca zjawia się pod wskazanym przez klienta adresem. Po skończonym przejeździe busem do Belgii pasażerowie również nie muszą martwić się transportem do miejsca docelowego. Kierowca dowiezie pasażerów w dowolnie wybrane miejsce i tym samym pozwoli zaoszczędzić czas.
Wyjazdy busem do Belgii odbywają się we wtorki, środy, czwartki i piątki. Natomiast powroty do Polski mają miejsce od środy do soboty. Koszt przejazdu busem z Polski do Belgii to 280 zł, bilet powrotny kosztuje 70 euro.
Poszukując komfortowego oraz bezpiecznego przejazdu busem do Belgii z Polski sprawdź koniecznie ofertę firmy IZ-BUS. Co ważne, firma nie ogranicza swoich destynacji tylko do Belgii, gdyż oferuje również wyjazdy do Niemiec oraz Holandii.