OFERTA

BUSY IZ-BUS

Jeszcze do niedawna wielogodzinne podróże busem w odległe rejony Europy oznaczały dla pasażerów nudę, brak komfortu w ciasnej przestrzeni auta i ogólne zmęczenie. Niemniej wiele osób decydowało się na tego typu wycieczki, zwykle ze względu na brak własnego środka transportu i niższe koszty przejazdu. Konkurencja w branży transportowej była niewielka, więc przewoźnicy nie troszczyli się o jakość świadczonych usług, a klienci nie mieli wyboru – musieli godzić się z warunkami oferowanymi przez garstkę monopolistów.
Obecnie sytuacja wygląda zupełnie inaczej, rywalizacja jest duża, a przewoźnicy muszą zabiegać o klientów. Stąd też podniósł się zarówno komfort podróży, jak i standardy świadczonych usług. Niemniej wciąż jeszcze warto sprawdzać, z kim wybieramy się za granicę, niezależnie czy jedziemy busem na trasie Polska – Belgia, Polska – Holandia, czy też wracamy ponownie do kraju. Poziom usług oferowanych przez poszczególne firmy transportowe bywa różny. Warto więc postawić na pewnego przewoźnika, który dba o wygodę i bezpieczeństwo klientów, troszczy się o to, by podróż była możliwie jak najbardziej przyjemna.

Takim przewoźnikiem jest bez wątpienia przedsiębiorstwo IZ-Bus (busy Belgia Polska), które gwarantuje pewne i komfortowe przejazdy na trasach Polska – Holandia, Polska – Belgia oraz Holandia – Polska i Belgia – Polska. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, która już zdobyła zaufanie wielu stałych pasażerów. Specjalizujemy się w przewozach międzynarodowych i całą naszą energię skupiamy przede wszystkim na rozwoju właśnie tej dziedziny działalności. Dzięki nam setki klientów mogą zwiedzić świat.

W IZ-Bus priorytetem jest bezpieczeństwo podróży. Doświadczeni, doskonale wyszkoleni kierowcy doskonale znają trasy, dzięki czemu wiedzą, na których odcinkach trzeba szczególnie uważać, które warto omijać lub objeżdżać, by do celu dotrzeć szybko i pewnie. Zawsze skrupulatnie przestrzegamy czasu pracy, dlatego nasi kierowcy mają swoich zmienników. W długich trasach są więc wypoczęci. Dysponują też odpowiednimi uprawnieniami i pozwoleniami na przewóz osób. Bezpieczeństwo w podróży gwarantuje też niezawodna flota pojazdów wyposażonych w nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Nasze busy są regularnie sprawdzane i testowane pod kątem sprawności.

Na trasach Polska – Holandia, Polska – Belgia oraz Holandia – Polska i Belgia – Polska oferujemy wysoki komfort przejazdu. Wygodę zapewniają nasze przestronne, czyste i zadbane auta, ale też ich wyposażenie. Optymalnie odsunięte od siebie kolejne rzędy rozkładanych foteli pozwalają swobodnie ułożyć nogi i zająć wygodną pozycję, a w razie potrzeby dowolnie ją zmieniać. To szczególnie ważne podczas długich, wielogodzinnych przejazdów.

Nie bez znaczenia są też inteligentne systemy ogrzewania i klimatyzacji. Dzięki nim podróż okazuje się przyjemnością niezależnie od tego, jaka aura panuje na zewnątrz. Wszyscy wiemy, że jazda w upale w nagrzanym samochodzie to prawdziwa udręka. Trudno też znieść niską temperaturę zimą.

Wielu podróżnych ceni sobie dodatkowe udogodnienia oferowane przez dostępne w naszych busach akcesoria i multimedia: dostęp do bezpłatnej sieci Wi-Fi, gniazdek elektrycznych itp.